Kantor Wymiany Kryptowalut !

Ogólna dyskusja na temat Bitcoin
MakerTaker
Amator
Amator

19 marca 2018, 13:27 - pn

Kto: Firma Flyingatom Sp. z o.o.
501-801-531 lub 501-801-532
e-mail biuro@flyingatom.com

Gdzie ?
-Częstochowa*
-Gdańsk
-Gdynia
-Katowice
-Kraków
-Lublin*
-Łódź*
-Olsztyn*
-Poznań
-Warszawa
-Wrocław
Ponadto oferujemy dojazd do klienta na terenie całej Polski !.
(*przedstawiciel)

Ile to kosztuję ?

Powyżej kwoty 5000 pln - 3%
Poniżej kwoty 5000 pln - 5%

Jak wygląda transakcja ?

Są dwie możliwości ;

1. Umawiasz się telefonicznie na wybraną godzinę w ciągu dnia w godzinach pracy biura co pozwoli uniknąć ci czekania w razie jakiejkolwiek kolejki.
Po wejściu do biura otrzymujesz adres portfela na który wysyłasz BTC, gdy mamy potwierdzenie wyceniamy* wyliczamy prowizję i dajemy ci gotówkę do ręki wraz z pokwitowaniem.
(Cena BTC ustalana jest po głębokości rynku wdg giełdy BitMarket.pl)

W przypadku zakupu- Podajesz cene za jaką chciałbyś kupić, liczymy pieniądze jeżeli wszystko się zgadza i akceptujesz kurs oraz ilość BTC wysyłamy je na twoj portfel.

2. Piszesz na adres e-mail biuro@flyingatom.com tam ustalamy cenę i po transakcji wysyłamy kod odbioru z którym udajesz się do punktu po odbiór gotówki.

Na rynku kryptowalut działamy już od 2 lat, jesteśmy rzetelną firmą z reputacją zarejstrowaną w KRS, ponadto Prowadzimy szkolenia w tematyce Bitcoina i kryptowalut.

Mala56
Amator
Amator

05 czerwca 2018, 12:44 - wt

Cześć, od kilku miesięcy kupuję BTC na https://buycoinnow.com/. Muszę przyznać, że jestem z nich bardzo zadowolona, nie ma problemu przy płatnościach kartą co dla mnie osobiście jest ważne. Transakcje są przeprowadzane w bardzo bezpieczny sposób. Zastanawiam się też czy nie wziąć udziału w programie afiliacyjnym. Przy każdej zaproszej osobie, która skorzysta z BuyCoinNow dostajesz 20% prowizji w ramach nagrody za polecenie. Chyba wezmę udział w tej akcji :)

Mala56
Amator
Amator

13 czerwca 2018, 12:07 - śr

Hej, a słyszeliście może o https://buycoinnow.com/ ? Szukałam ostatnio właśnie strony z zakupem BTC i oni wydają się być naprawdę w porządku. Mają niskie fee, jest opcja płatności kartą i chyba najważniejsze, że w razie problemów technicznych support też działa bardzo szybko. Chyba skorzystam z ich usług.

MichaelGeozy
Nowicjusz
Nowicjusz

04 września 2018, 00:39 - wt

Dla mnie najuczciwsze ceny ma kantor w samym Rynku idac w strone ul. Mostowej lub Zus-u miedzy aptekami

:)

ODPOWIEDZ